Blíží se Den matek, a pokud byste chtěli maminku nebo babičku obdarovat, máme pro Vás tip! Místo obligátní kytičky nebo bonboniéry podarujte dort.

Ale nemusí to být dort pouze pro maminku, může to být pro kohokoliv, komu chcete udělat radost.

Dne 13. 5. proběhne na naší FB stránce facebook.com/sceavoldrichovice aukce sedmi dortů. Dorty budou vyrobeny z kvalitních surovin, každý bude mít jinou příchuť a jiný vzhled.  Aukce bude trvat krátce, pouhé 4 hodiny!

V 15.00 hod. na FB stránce dorty zveřejníme i s vyvolávací cenou a Vy můžete ihned začít v komentářích přihazovat. Minimální příhoz bude 50Kč. Aukce bude ukončena v 19.00 hod.

Dorty si bude možno vyzvednout buď v neděli v kostele po bohoslužbách nebo kdykoliv jindy po domluvě.

Celý výtěžek aukce bude předán Dětské misii. Dětská misie sdružuje křesťany z evangelických a evangelikálních církví za účelem předávání evangelia dětem, jejich vyučování a péče o duchovní růst. Zaměřuje se na děti, které ještě nikdy neslyšely evangelium. Misie nabízí pomoc se semináři pro pracovníky s dětmi, nabízí materiály a pomůcky pro učitele, literaturu pro děti, pomáhá s organizací táborů a pobytů, více na www.detskamisie.cz

Jedním skutkem tedy můžeme potěšit dvakrát:)

2. Korintským 9,7 Každý ať dává, jak se v srdci rozhodl, ne s lítostí anebo z povinnosti. Vždyť Bůh miluje ochotného dárce.